Giełda Płocka - Sprzedam Mieszkanie, Podolszyce Północne, 66m2

Zdjęcia:


Podgląd:

275 000 zł
Dane dewelopera:
Telefon:
(024) 266-00-33
Adres:
Kasztanowa 31
09-472 Słupno
Mapa:
Lokalizacja Firmy
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis gieldaplocka.pl
Sprzedam
Typ mieszkania:
Dom
Miasto:
Podolszyce Północne
Powierzchnia:
66 m²
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1 z 1
Własność:
Pełna własność
Meble:
Nie
Łazienka i WC:
Razem
Standard:
Deweloperski
Rok budowy:
2018
Opis:
PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU PŁOCKIM!
Rozszerzyliśmy naszą ofertę „Mieszkanie z działką” o mieszkania 66 m2 ( trzypokojowe ), znajdujące się w budynku parterowym ( bez użytkowego poddasza ). W jednym budynku znajdują się jedynie dwa mieszkania, stąd będą Państwo mogli cieszyć się większą prywatnością. Do niniejszego mieszkania przypisana jest działka o powierzchni ok 370 m2 z prawem wyłącznego korzystania. Niniejsze mieszkanie jest BEZCZYNSZOWE. Realizację kolejnego budynku z dwoma mieszkaniami planujemy rozpocząć latem 2019 r. z terminem przekazania lato 2020 r. na działce 1075/23 na Osiedlu Polski Dom.

Dodatkowym atutem ( poza działką oraz brakiem czynszu ) jest możliwość wykorzystania poddasza jako strychu, bądź wykorzystania go na cele mieszkaniowe, dzięki czemu zwiększy się mieszkanie o ok 30 m2 ( więcej informacji w biurze ).

Dlaczego u nas?

1. BRAK CZYNSZU - to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 325 zł, w skali roku to już 3 900 zł, w skali 5 lat - 19 500 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód!!!

2. Mieszkanie znajdować się będzie w BUDYNKU PARTEROWYM, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą.

3. DZIAŁKA ok 370 m2 - jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa, owoce, dzięki ok 370 metrom działki nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci będą mogli zorganizować Państwo piaskownicę, huśtawkę czy też mini boisko do piłki nożnej dla swoich pociech. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. Dzięki własnej działce można wprowadzać samochód za ogrodzenie, bądź przewidzieć wiatę garażową.

4. Konkurencyjna CENA - budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za m2 lokalu mieszkalnego.

5. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją.

6. Zapewniamy uzbrojenie działki we wszystkie media kanalizację sanitarną, wodę, energię oraz gaz ziemny. Przyłączamy niniejszy budynek do w/w mediów oraz rozprowadzamy wszystkie instalacje w budynku. Instalację elektryczną we wskazanych przez Państwa miejscach. instalacje wod. - kan. ( w tym ujęcie wody na zewnątrz budynku ) oraz instalację gazową do pieca oraz do kuchni.

Tak korzystnej oferty na rynku nie znajdą Państwo nigdzie!!!

W razie dodatkowych pytań pozostaję w pełnej dyspozycji 602 475 337 Dawid Walczak.
Oferta aktualna na dzień: 2019-05-05
Zadaj pytanie Ogłoszeniodawcy.
* - pola obowiązkowe
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Reklama | Pomoc
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.