Giełda Płocka - Sprzedam Mieszkanie, Słupno, 50m2

Zdjęcia:


Podgląd:

201 044 zł
Dane dewelopera:
Telefon:
(024) 266-00-33
Adres:
Kasztanowa 31
09-472 Słupno
Mapa:
Lokalizacja Firmy
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis gieldaplocka.pl
Sprzedam
Typ mieszkania:
Dom
Miasto:
Słupno
Powierzchnia:
50 m²
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1 z 1
Własność:
Pełna własność
Meble:
Nie
Łazienka i WC:
Razem
Standard:
Deweloperski
Rok budowy:
2019
Opis:
PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU PŁOCKIM!
Rozszerzyliśmy naszą ofertę „Mieszkanie z działką” o mieszkania 49 m2 ( dwupokojowe ), znajdujące się w budynku parterowym ( bez użytkowego poddasza ). Do mieszkania jest przypisana działka o powierzchni 126 m2. Niniejsze mieszkanie jest BEZCZYNSZOWE. Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Nad Grodziskiem w Słupnie. Pozostało ostatnie takie mieszkanie na Osiedlu.

Istnieje możliwość wykorzystania poddasza jako strych, bądź powiększenia mieszkania i przekształcenia poddasza na poddasze użytkowe, dzięki czemu można w przyszłości zwiększyć mieszkanie o dodatkową przestrzeń ( więcej szczegółów w biurze ).

Dlaczego u nas?

1. BRAK CZYNSZU - to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 325 zł, w skali roku to już 3 900 zł, w skali 5 lat - 19 500 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód!!!

2. Mieszkanie znajdować się będzie w BUDYNKU PARTEROWYM, stąd nie będą Państwo mieli sąsiada nad sobą.

3. DZIAŁKA 126 m2 - jakie korzyści płyną z posiadania działki przy mieszkaniu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa, owoce, dzięki 126 metrom działki nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci będą mogli zorganizować Państwo piaskownicę, huśtawkę dla swoich pociech. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. Dzięki własnej działce można wprowadzać samochód za ogrodzenie.

4. Konkurencyjna CENA - budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za m2 lokalu mieszkalnego.

5. Mieszkanie zostanie objęte naszą gwarancją.

6. Zapewniamy uzbrojenie działki we wszystkie media kanalizację sanitarną, wodę, energię oraz gaz ziemny. Przyłączamy niniejszy budynek do w/w mediów oraz rozprowadzamy wszystkie instalacje w budynku. Instalację elektryczną we wskazanych przez Państwa miejscach. instalacje wod. - kan. ( w tym ujęcie wody na zewnątrz budynku ) oraz instalację gazową do pieca oraz do kuchni.

Tak korzystnej oferty na rynku nie znajdą Państwo nigdzie!!!

W razie dodatkowych pytań pozostaję w pełnej dyspozycji 602 475 337 Dawid Walczak.
Oferta aktualna na dzień: 2019-05-13
Zadaj pytanie Ogłoszeniodawcy.
* - pola obowiązkowe
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Reklama | Pomoc
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.