Giełda Płocka - Sprzedam Mieszkanie, Podolszyce Północne, 65m2

Zdjęcia:


Podgląd:

304 389 zł
Dane dewelopera:
Telefon:
24 364-99-47
Telefon:
511-575-171
Adres:
Żyzna 2
09-409 Plock
Mapa:
Lokalizacja Firmy
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis gieldaplocka.pl
Sprzedam
Typ mieszkania:
Blok
Miasto:
Podolszyce Północne
Powierzchnia:
65 m²
Liczba pokoi:
3
Piętro:
0 z 3
Własność:
Pełna własność
Meble:
Nie
Łazienka i WC:
Osobno
Standard:
Deweloperski
Rok budowy:
2020
Opis:
Oferujemy Państwu mieszkanie nr 1 w powstającym budynku nr 7 na Osiedlu Żyzna - położonym na Podolszycach Północ, u zbiegu ulic Żyznej i Boryszewskiej. Mieszkanie o powierzchni 65,46 m2 usytuowane jest na parterze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, WC, przedpokoju i balkonu o powierzchni 10,06 m2. Mieszkanie bardzo słoneczne - okna sypialni skierowane są na północ, okna salonu na południe.

Równolegle z pracami na budowie budynku nr 7 prowadzone będą prace na budowie budynku nr 8. Zachodnia ściana budynku nr 8 i wschodnia ściana budynku nr 7 będą do siebie przylegać – komunikację pomiędzy budynkami umożliwi przejście zaprojektowane na poziomie piwnic. W budynkach nr 7 i nr 8 znajdzie się łącznie 48 lokali mieszkalnych – po 24 w każdym. Każdy z budynków będzie składał się z dwóch klatek schodowych. Na poziomie piwnic budynku nr 7 zaprojektowana została hala garażowa. Pod budynkiem nr 8 przewidziano komórki lokatorskie i indywidualne garaże. Przed budynkami zaprojektowano ogólnodostępne miejsca postojowe.

Mieszkania sprzedawane będą w tzw. stanie deweloperskim. Ustawny i przestronny rozkład pomieszczeń daje dużą swobodę w aranżacji wnętrz.

Teren wokół budynku będzie zagospodarowany, pojawią się alejki spacerowe, ławeczki, plac zabaw oraz inne elementy małej architektury. Zaletą Osiedla Żyzna są duże odległości pomiędzy poszczególnymi budynkami, co zapewnia mieszkańcom dużą swobodę i komfort.

Inwestycja realizowana jest zgodnie z Ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z dnia 16 września 2011 roku - środki wpłacane przez nabywcę mieszkania trafiają na indywidualny Zamknięty Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy, na konto dewelopera trafiają one dopiero po przeniesieniu prawa własności na nabywcę.

Budynek wybudowany zostanie z najwyższej jakości materiałów, co zapewni trwałość i obniży koszty związane z ogrzewaniem mieszkań. Teren osiedla jest ogrodzony.

Więcej informacji udzielimy pod numerami telefonu 511-575-171 i 24 364-99-47 lub w siedzibie firmy przy ulicy Żyznej 2. Serdecznie zapraszamy!!!

ZAPRASZAMY!!!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC (Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, Dz. U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 ze zm.) i należy je rozumieć jako zaproszenie do negocjacji. Szczegółowe warunki sprzedaży zostaną określone w zawartej umowie.
Oferta aktualna na dzień: 2019-04-20
Zadaj pytanie Ogłoszeniodawcy.
* - pola obowiązkowe
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Reklama | Pomoc
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.