Giełda Płocka - Pomoc - Najczęściej zadawane pytania

Pytania

  1. Jak dodać ogłoszenie?
  2. Jak edytować lub kasować własne ogłoszenia?
  3. Ile wynosi emisji ogłoszeń?
  4. Jak dodać zdjęcie do istniejącego już ogłoszenia?

Odpowiedzi


Ogłoszenia mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu www.gieldaplocka.pl. Rejestracja jest bezpłatna. Aby dodać ogłoszenie, wybierz w dowolnym miejscu serwisu link lub przycisk "DODAJ OGŁOSZENIE". Jeśli nie jesteś zalogowany, zostaniesz poproszony o zalogowanie się. Po zalogowaniu przejdziesz bezpośrednio do strony dodawania ogłoszeń. Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie www.gieldaplocka.pl, możesz je założyć (kliknij " Załóż darmowe konto"), a następnie wrócić do serwisu i dodać ogłoszenie. Jeżeli jesteś już zalogowany, przejdziesz od razu do strony umożliwiającej dodanie ogłoszenia. Ogłoszenie dodasz w 3 krokach - podążaj za instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Krok 1. - Wybór działu
Na ekranie zobaczysz listę wszystkich działów dostępnych w serwisie. Do wyboru możliwe są następujące działy: Nieruchomości Motoryzacja Ogł. drobne
Krok 2. Wybierz kategorię
Każdy dział podzielony jest dodatkowo na kategorie, wybierz najbardziej odpowiednią do Twojego ogłoszenia.
Krok 3. Wypełnij formularz
Do każdego ogłoszenia możesz dodać określoną liczbę zdjęć (pamiętaj im większy format zdjęcia dodajesz, tym dłużej będzie ono wczytywane do serwisu).


Musisz wykonać 3 kroki, aby edytować ogłoszenie.

Krok 1 Wybierz w dowolnym miejscu serwisu link lub przycisk "TWOJE OGŁOSZENIE" (lewy górny róg ekranu).
Krok 2 Wybierz dział, w którym znajduje sie ogłoszenie. Obok nazw działów podana jest aktualna liczba Twoich ogłoszeń w każdym z nich.
Krok 3 Na ekranie wyświetli się lista Twoich ogłoszeń, o ile posiadasz je w danym dziale . Z prawej strony przy każdym ogłoszeniu widoczne są 3 przyciski: Pokaż, Edytuj, Usuń. Uwaga - aby usunąć na raz więcej niż jedno ogłoszenie, należy zaznaczyć wybrane, a następnie kliknąć przycisk "USUŃ ZAZNACZONE" (przycisk znajduje się pod listą ogłoszeń)


Max. czas emisji ogłoszenia wynosi 30 dni. Po tym czasie zostanie ono usunięte przez administratora.


Aby dodać zdjęcie do istniejącego ogłoszenia należy:
  • Zalogować się
  • Wejść do zakładki "Twoje Ogłoszenia"
  • Wybrać dział, w którym znajduje się ogłoszenie
  • Przy ogłoszeniu znajdują się trzy przyciski. Wybieramy przycisk "EDYTUJ"

W tym miejscu można dodać zdjęcia do istniejącego ogłoszenia.
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Reklama | Pomoc
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.