Giełda Płocka - Sprzedam Mieszkanie, Podolszyce Północne, 57m2

Zdjęcia:


Podgląd:

249 000 zł
Dane dewelopera:
Telefon:
602475337
Adres:
Stróżewko 9
09-410 Płock
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis gieldaplocka.pl
Sprzedam
Typ mieszkania:
Dom
Miasto:
Podolszyce Północne
Powierzchnia:
57 m²
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1 z 1
Własność:
Pełna własność
Meble:
Nie
Łazienka i WC:
Razem
Standard:
Deweloperski
Rok budowy:
2020
Opis:
PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA OFERTA MIESZKANIOWA NA RYNKU PŁOCKIM!
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o lokal mieszkalny parterowy o powierzchni 57 m² z działką o powierzchni 241 m². Lokal mieszkalny nr 1 o pow. 57 m² z działką o pow. 241 m² oznaczony na planie Osiedla jako C5 w cenie 249 000 zł oraz lokal mieszkalny nr 2 o pow. 57 m² z działką o pow. 241 m² oznaczony na planie Osiedla jako C6 w cenie 249 000 zł. Niniejszy lokal mieszkalny jest BEZCZYNSZOWY.
Dlaczego u nas

1. BRAK CZYNSZU – to realne oszczędności! W skali jednego miesiąca to ok. 320 zł, w skali roku to już 3 840 zł, w skali 5 lat – 19 200 zł, a po 10 latach odłożą sobie Państwo wystarczającą kwotę, aby kupić nowy samochód.

2. DZIAŁKA – jakie korzyści płyną z posiadania działki przy domu nie trzeba przekonywać. Wystarczy wymienić kilka z nich. Jeżeli pragną Państwo mieć własne warzywa/owoce, dzięki 241 metrowej działce nie będzie stanowiło to problemu. Jeżeli mają Państwo dzieci zorganizowanie piaskownicy, huśtawki czy też mini boiska do piłki nożnej będzie dziecinnie proste. Jeżeli lubią Państwo spotykać się ze znajomymi, urządzenie grilla stanie się możliwe. A dodatkowo dzięki własnej działce, będą Państwo mogli wprowadzić swój samochód poza ogrodzenie.

3. KONKURENCYJNA CENA – budownictwem zajmujemy się od ponad 30 lat. W tym czasie nabyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które sprawiają, iż realizowane przez nas budynki stoją na najwyższym poziomie. Był to także okres, który pozwolił nam na rozpoznanie hurtowni oraz dostawców materiałów budowlanych, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż wybieramy towary najwyższej jakości w racjonalnej cenie. To wszystko składa się na ostateczną cenę za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego.

4. Dom zostanie objęte naszą gwarancją.

5. Posiadają Państwo Kartę Dużej Rodziny – przewidzieliśmy dla Państwa dodatkową ulgę. Więcej informacji w naszym biurze.
Zapraszamy do kontaktu )
Oferta aktualna na dzień: 2020-10-18
Zadaj pytanie Ogłoszeniodawcy.
* - pola obowiązkoweRegulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Reklama | Pomoc
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.