Giełda Płocka - Sprzedam Mieszkanie, Winiary, 58m2

Zdjęcia:


Podgląd:

463 485 zł
Dane dewelopera:
Telefon:
603877877
Adres:
Gradowskiego 15/7L
09-402 Płock
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis gieldaplocka.pl
Sprzedam
Typ mieszkania:
Blok
Miasto:
Winiary
Powierzchnia:
58 m²
Liczba pokoi:
3
Piętro:
2 z 3
Własność:
Pełna własność
Standard:
Deweloperski
Rok budowy:
2025
Opis:
Mieszkanie M12

Budynki Formuły Aparton wyposażono w windę, wentylację mechaniczną, okna o podwyższonym współczynniku izolacyjności cieplnej i akustycznej, balkony z przekładką termiczną eliminujące straty ciepła oraz na dachu budynku fotowoltaiczne źródła energii do zasilania części wspólnych budynku. Hol wejściowy i korytarze wykończono materiałami wysokiej jakości, a ich wystrój nawiązuje do klimatu Formuły 1.
Wewnątrz dziedzińca zaprojektowano ogrodzony plac zabaw, a w urokliwych alejkach spacerowych pergole z ławkami i różnorodną roślinnością. Tereny zielone wyposażono w automatyczny system nawadniania.


Informacje nt. osiedla i oferowanych do sprzedaży mieszkań w budynku D na stronie https//www.apartgd.pl/mie szkania-plock/ Biuro Sprzedaży Mieszkań w Płocku przy ul. A. Gradowskiego 15, lokal nr 7 czynne w poniedziałek w godz. 9.00 – 17.00, we wtorek - nieczynne, środa – piątek w godz. 8.00 - 16.00, tel. 603 877 877, e-mail biuroplock@aparton.info Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Oferta aktualna na dzień: 2024-07-14
Zadaj pytanie Ogłoszeniodawcy.
* - pola obowiązkoweStrona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.