Giełda Płocka - Regulamin serwisu

I. Zasady ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu - Gieldaplocka.pl zwanym dalej Serwisem, którego wydawcą jest GP Marketing, z siedzibą w Płocku przy ul. Jesienna 3/39, a w szczególności określa zasady publikowania na stronach Serwisu ofert przez osoby prywatne zwane dalej Ogłoszeniodawcami oraz firmy: autokomisy, biura nieruchomości, deweloperzy i inne podmioty gospodarcze prowadzące sprzedaż nieruchomości i motoryzacji zwanych Partnerami.
 2. Zamieszczanie ogłoszeń dokonywane jest w oparciu o niniejszy regulamin.
 3. Osobami uprawnionymi do korzystania z Serwisu sa osoby pełnoletnie.
 4. Serwis nie prowadzi biura obrotu nieruchomościami ani auto komisu ani innej tego typu działalności, dlatego nie pośredniczy w transakcjach handlowych oraz nie pobiera prowizji od skojarzonych klientów.
 5. Seriws nie odpowiada za przerwy w dostępie do Serwisu spowodowane awariami łącz telekomunikacyjnych.
 6. Wszelkie działania mające na celu wprowadzanie w błąd użytkowników Serwisu, jak również ponowne wprowadzanie tych samych ofert w celu większego jej wyszczególnienia oraz wszelkie inne działania, które według wydawcy Serwisu powodują pogorszenie jakości Serwisu oraz jego opinii wśród Użytkowników są zakazane. W przypadku stwierdzenia prowadzenia tego typu działań Serwis uzyskuje prawo skasowania ofert bez podania przyczyny.
 7. W opisach ofert nie mogą się znaleźć treści reklamowe, m.in. reklamy firm, produktów, stron www lub innych serwisów internetowych.
 8. W Serwisie dodawać można wyłacznie ogłoszenia dotyczące kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości, samochodów osobowych, dostawczych, motocykli oraz częsci i akcesoriów motoryzacyjnych.

II. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:

 1. Treść ogłoszeń dodanych przez Ogłoszeniodawców oraz Partnerów.
 2. Zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych.
 3. Za to, w jaki sposób, ani do jakich celów dane zamieszczone w Serwisie zostaną wykorzystane.

III. Serwis zastrzega sobie prawo do:

 1. Kasowania ogłoszeń niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem, bez prawa do reklamacji ze strony Ogłoszeniodawcy lub Partnera.
 2. Nie zamieszczenia ogłoszenia bez podania przyczyny.
 3. Modyfikowania treści ogłoszeń.
 4. Zaprzestania świadczenia usług ogłoszeniowych.

IV. Zasady publikacji ofert przez Parnerów

 1. Publikacja ofert Partnerów dokonywana jest na podstawie indywidualnie zawieranych umów między GP Marketing, a Partnerem.
 2. W przypadku stwierdzenia uchybień w wykonywaniu postanowień umowy, Serwis zastrzega sobie prawo do zawieszenia konta Partnera do czasu zaprzestania łamania warunków umowy.
 3. Partner zobowiązany jest przestrzegać wszystkich punktów niniejszego regulaminu.
 4. Zasady publikacji ofert uregulowane są w dziale Zasady ogólne niniejszego Regulaminu

V. Zasady publikacji ofert przez Ogłoszeniodawców

 1. Ogłoszeniodawca może posiadać w Serwisie jednocześnie 7 bezpłatnych ogłoszeń.
 2. Ogłoszeniodawca zobowiązany jest przestrzegać wszystkich punktów niniejszego regulaminu.
 3. Zasady publikacji ofert uregulowane są w dziale Zasady ogólne niniejszego Regulaminu

VI. Wgląd, edycja i usuwanie konta
 1. Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu i poprawiania podanych przez siebie danych. Wszelkich zmian w swoich danych Użytkownik może dokonywać po zalogowaniu się, a następnie wybraniu linku "Twoje dane". Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo do usunięcia swojego konta i wszystkich swoich danych.

VII. Postanowienia końcowe:

 1. Akceptując niniejszy regulamin wszyscy użytkownicy Serwisu wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).
 2. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym swoich użytkowników.

ADMINISTRATOR www.gieldaplocka.pl
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Reklama | Pomoc
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.